Skuteczna Partycypacja Publiczna NGO
AKTUALNOŚCI
09
09.2020
 
Działajmy razem - efektywna współpraca i dialog społeczny jako narzędzie partycypacji publicznej


Jak Kargul z Pawlakiem a może da się bez dychotomii – my i oni. Zachęcamy do uczestnictwa w szkoleniu pt.: Działajmy razem - efektywna współpraca i dialog społeczny jako narzędzie partycypacji publicznej.

Oczywiście we wrześniu - 29 i 30 września w godz.: 9:30-12:30

 

Szkolenie jest oparte na koncepcji Nonviolent Communications z wykorzystaniem modelu Canvas oraz modelu tworzenia partnerstw publiczno – społecznych. Osoby uczestniczące będą pracować warsztatowo, z użyciem ogólnodostępnych technologii, w szczególności praktykować metody komunikacyjne poznane podczas szkolenia.

 

Zarys programu:

  • Tworzenie mapy potrzeb społecznych
  • Wartości i korzyści dla interesariuszy
  • Budowanie porozumień wokół wspólnych spraw
  • Empatia jako kapitał budujący zaufanie społeczne
  • Krytyka, która wzmacnia a nie boli

 

Zaproszenie - pobierz

 

Zgłoszenie - pobierz

« powrót


Zapraszamy przedstawicieli małopolskich organizacji na szkolenie z zakresu prawnego. Już w listopadzie planujemy szkolenie pt.: NGO - aspekty prawne. Szkolenie odbędzie się 9 i 10 listopada w godz.: 9:30-12:30.

 


Ze względu na wprowadzone zmiany z dniem 16.10.2020 Dzieło Kolpinga podjęło decyzję o realizacji działań, w tym szkoleń tylko w formie online.

 

 


Wśród nowych zasad - jedną z ważniejszych i mogących mieć duży wpływ na działania zarówno samorządu jak i NGO jest rozliczanie za rezultaty. Autorzy rozporządzeń, proponując rozliczenie za rezultaty, chcieli skończyć z negatywnie ocenianą praktyką rozliczeń opartych na drobiazgowej analizie każdego dokumenty finansowego (głównie faktur). Jak funkcjonuje współpraca administracji z NGO-sami po wejściu w życie nowych rozporządzeń i czy współpracującym stronom uda się sprostać wyzwaniom, jak choćby rozliczaniu za rezultaty? 


Na co zwrócić uwagę podczas składania, a potem i rozliczania ofert – zapraszamy na szkolenie online „Realizacja zadań publicznych w oparciu o rezultaty - zasady składania i rozliczania ofert w roku 2020 i 2021”, które odbędzie się 27 i 28 października 2020 w godz.: 9:30-12:30.

 


ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU
Powered by NEGON