Skuteczna Partycypacja Publiczna NGO
AKTUALNOŚCI
24
07.2019
 
Akademia Partycypacji Publicznej w Zakopanem


Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce oraz Stowarzyszenie Rozwoju Karier Doktorantów i Doktorów Poldoc zapraszają na konferencję - Akademię Partycypacji Publicznej, która odbędzie się 20-22.08.2019 r. w samej stolicy polskich Tatr – Zakopanem (hotel Rezydencja Korona Tatr****).

 

Kogo zapraszamy?

Przyjmujemy zgłoszenia członków, pracowników i wolontariuszy małopolskich organizacji pozarządowych. Konferencja to zatem bardzo dobra okazja do wymiany doświadczeń z przedstawicielami innych organizacji z całego województwa.

 

Czym się zajmiemy?

Konferencje z cyklu Akademii Partycypacji Publicznej mają na celu wzmocnienie potencjału organizacji pozarządowych z terenu Małopolski w procesie stanowienia prawa. Dlatego zaplanowaliśmy prelekcje i warsztaty z doświadczonymi ekspertami. Tym razem położyliśmy nacisk na kompetencje miękkie, bez których trudno osiągnąć sukces w życiu zawodowym ale i prywatnym.

Poruszone obszary stanowią sedno każdego procesu, w tym również procesu stanowienia prawa. Tematyka podczas Akademii będzie dotyczyć podstaw aktywnej partycypacji jak autoprezentacji, skutecznej komunikacji czy elementów negocjacji. Oczywiście nie zabraknie pogłębienia tematyki z zakresu samego procesu legislacyjnego oraz zrozumienia istoty partycypacji publicznej.

Dowiecie się Państwo m.in.: na czym polegają konsultacje publiczne oraz w jaki sposób NGO mogą uczestniczyć w procesie stanowienia ustaw i rozporządzeń.

 

Termin zgłoszeń upływa: 11.08.2019 r.

Informacje i zapisy:

ngo@kolping.pl

tel.: 12 418 77 78 (g. 10-14)

www.partycypacjango.kolping.pl

Udział w konferencji jest nieodpłatny.


Program - pobierz

Zgłoszenie - pobierz

« powrót


Praca w NGO wiąże się z odpowiedzialnością prawną zarówno przed członkami swojej organizacji, jak i przed grantodawcą czy urzędem skarbowym. Sama odpowiedzialność wynika również z obowiązków wynikających z prawa pracy i prowadzenia rachunkowości.

O rodzajach odpowiedzialności członków zarządu i komisji rewizyjnej dowiecie się Państwo podczas seminarium w Chrzanowie 28.08. w godz.: 16:00-19:15.
Zapraszamy.

 


Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce oraz Stowarzyszenie Rozwoju Karier Doktorantów i Doktorów Poldoc zapraszają na konferencję - Akademię Partycypacji Publicznej, która odbędzie się 20-22.08.2019 r. w samej stolicy polskich Tatr – Zakopanem (hotel Rezydencja Korona Tatr****).

 

 

Przedstawicieli małopolskich organizacji pozarządowych zapraszamy na bezpłatne szkolenie "Sztuka prowadzenia spotkań. Autorytet, wizerunek i skuteczność lidera".

Uczestnicy nauczą się prowadzić różnorodne spotkania tak, by osiągać zamierzone cele oraz wywierać pozytywny, szeroki wpływ społeczny. Dzięki ćwiczeniom dowiedzą się jak budować autorytet i efektywnie komunikować, tak, by świadomie kształtować swój wizerunek oraz trwale wzmacniać siebie i współpracowników.

Termin: 24 lipca 2019 r.; godz. 11.00-14.15

Miejsce: ul. Żułowska 51, Kraków

 


ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU
Powered by NEGON